Svadobné auto

Nezabúdajte na výzdobu svadobného auta

Svadobné šaty, jedlo, pitie, sála, hudobný sprievod, výzdoba stolov a stien – všetko sú to položky, na ktoré každá zodpovedná nevesta myslí už s dostatočným predstihom. Bez ich detailného naplánovania nie je svadba svadbou a mnohokrát sa stane, že nepekná výzdoba či nechutné jedlo pokazia celkový dojem z tohto veľkého dňa. Myslieť treba naozaj na všetko. Výzdoba svadobného auta však často stojí v úzadí. Rozhodne však na ňu nezabúdajte!

Next
Svadobné auto

Svadobné auto pre váš veľký deň

Ako sa ženích s nevestou dostanú na miesto konania ich svadby či na hostinu? Jednoducho – v aute. Svadba je však dôležitý deň v živote oboch, a tak by malo vyzerať aj auto, v ktorom sa budú voziť. Ba čo viac – vyzdobené bývajú aj sprievodné vozidlá. Tie často trúbia počas celej cesty a kradnú pozornosť okoloidúcich. Preto by mali byť svadobné autá vyzdobné do príťažlivého outfitu a jasne tak povedať, že mladomanželia v tento deň vstupujú do spoločného života.

Next
Svadobné auto

Akú výzdobu svadobného auta?

Ako najčastejšie výzdoba svadobného auta vyzerá? Záleží to od novomanželov – často stačí iba malá stuha na anténe, prípadne na spätných zrkadlách. Na auto, v ktorom sa povezú mladomanželia, sa zvyknú pripevňovať aj kytice, ikebany a objemnejšie stuhy, a to najmä na prednú časť kapoty. Stuhy môžu byť upevnené opäť na zrkadlách a ak má auto aj priestrannejšiu zadnú časť kapoty, kytice či iné prvky sa môžu umiestniť aj tam. Obľúbenou voľbou sú aj srdiečka či nápisy. Nezabudnite však na to, že auto musí byť čisté!

Next
Svadobné auto

Akú farbu pre výzdobu svadobného auta?

Aj dnes stále vedú biela s ružovou. Ak sú novopečení manželia kreatívni a chcú sa odlišovať, môžu zvoliť kontrastnú farbu, ktorá ešte viac zvýrazní ich svadobné auto. Výzdoba svadobného auta je tak naozaj dôležitou súčasťou svadby a mali by ste na ňu myslieť vpred. Nie je nič horšie, ako ozdobovať auto na poslednú chvíľu tesne pred odchodom.

Next

Kontakt Dream Decor

Kontaktujte nás a aj vyzdobíme aj Vaše svadobné auto!

tel: +421 918 126 565 | mail: